PLminiaturka polskiej flagi

Platforma zakupowa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, jak również coraz bardziej wymagającego rynku – opracowujemy nowoczesną platformę zakupową, która umożliwia zakup stali, jak i gotowych wyrobów.

Przełomowe narzędzie, które pojawi się w 2023 roku, będzie oferowało Twojej firmie i jej klientom szeroki wachlarz możliwości m.in. w zakresie projektowania i prototypowania wyrobów ze stali, składania zapytań ofertowych kończąc na skutecznych zakupach uwieńczonych udaną transakcją.

Przyjazny i łatwy w obsłudze interfejs, z fundamentalnymi narzędziami, zapewniającymi przyjemną pracę!

Platforma przygotowana przez DevOxy została zaprojektowana pod kątem maksymalnego zwiększenia komfortu obsługi procesu zakupowego, sprzedażowego i logistycznego. Największym atutem jest możliwość obsługi zarówno z poziomu komputera stacjonarnego, laptopa, jak i urządzeń mobilnych.

Celem platformy jest zoptymalizowanie, automatyzacja i organizacja procesów zachodzących wewnątrz Twojej firmy. Dzięki takiemu podejściu możesz skupić się na najważniejszych czynnościach w prowadzeniu przedsiębiorstwa z zachowaniem cennych zasobów czasowych i energii!

Odrzuć ręczne oraz żmudne procesy planowania i zakupów – zaufaj przyszłościowym rozwiązaniom DevOxy!