PLminiaturka polskiej flagi

O nas

Kim jesteśmy?

DevOxy importer i dystrybutor stali czarnej, nierdzewnej oraz wysokogatunkowej.  Firma z ogromnym doświadczeniem, lecz przede wszystkim wiedzą i kompetencjami w sektorze stali. Nasz zespół tworzy szereg specjalistów, dzięki którym dostarczamy stal i surowce zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Jesteśmy importerem i dystrybutorem stali różnych gatunków: 

  • stal czarna: profile, rury, pręty, blachy
  • rury precyzyjne: HPL, hydrauliczne
  • surowce: miedź, nikiel oraz inne dostępne na zamówienie

Wieloletnie doświadczenie i wiedza na rynku stali, które pozyskaliśmy, upoważnia nas do oferowania i wykonywania usług konsultingowych. Ta kompleksowość powoduje, że nasi Klienci darzą nas ogromny zaufaniem. Właśnie dzięki nim tak prężnie się rozwijamy!

Czym się wyróżniamy?


Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie wartości dodanej w każdej oferowanej usłudze w tym profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeby.

Nasza działalność koncentruje się na rynku stalowym i opiera się o  budowanie długotrwałych relacji i zapewnienie najwyższego standardu usług. 


Całą swoją energię skupiamy na kompleksowych usługach i ciągłym doskonaleniu, tak by skutecznie zoptymalizować procesy oszczędzając czas i pieniądze naszych Klientów!

Zapraszamy do współpracy!